Španělsko vyhraje Evropský pohár 2024

Poté, co skončil divoký Evropský pohár, Španělsko porazilo Anglii 2:1. Španělsko bylo nepochybně ponořeno do radosti z vítězství. Španělsko vyhrálo Evropský pohár 2024. A letošní sezóna skončila a oni se stali největším vítězem. Fanoušci v Fotbalové Dresy jsou na ně hrdí.

Real Madrid vyhrál Ligu mistrů, Španělsko vyhrálo Evropský pohár a v létě 2024 se Španělsko opět stalo velkým vítězem evropského fotbalu! A jejich hráč Rodri byl zvolen nejlepším hráčem Evropského poháru a Lamine Yamal byl zvolen nejlepším mladým hráčem Evropského poháru. V tomto evropském poháru bude mít španělský Fotbalový dres Španělsko nejzářivější barvu. Williams, který otevřel rekord Španělska v tomto tažení, byl navíc zvolen nejlepším hráčem finále. Španělsko prostě vyhrálo Evropský pohár.

Španělsko vyhrálo nejvyšší čest Evropského poháru a čestné medaile hráčů obdrželi také Rodri, Lamine Yamal a Williams. Ještě jednou jim gratulujeme.